Běh okolo Lemberka
běžecký závod od roku 1985

„Chci poděkovat za hezké závody, u vás vždy bez problémů, díky.” Jan Půlkrab, 16. 10. 2016



„Chtěl bych tímto moc pochválit organizaci závodu za vzorně vedený závod. Budu se těšit opět příští rok na tento hezký podzimní běh. Moc jsem si to užil a závod se mi líbil. Mám z něho hezké pocity a milé vzpomínky. Přeji pevné zdraví a mnoho úspěchů.” Dneboský Josef, 18. 10. 2015





36. ročník Běhu okolo Lemberka

v sobotu 16. října 2021 od 9.30 u kapličky u Markvartického rybníka na zelené turistické značce mezi Jablonným v Podj. a Lvovou,

Časový program a délky tratí

9.30drobotina 2 dívky, r.nar. 2016 a ml.50 m
9.35drobotina 2 chlapci, 2016 a ml.50 m
9.40drobotina 1 dívky, 2015–2014100 m
9.45drobotina 1 chlapci, 2015–2014100 m
9.50přípravka 2 dívky, 2013–2012300 m
9.55přípravka 2 chlapci, 2013–2012300 m
10.00přípravka 1 dívky, 2011–2010600 m
10.05přípravka 1 chlapci, 2011–2010600 m
10.10mladší žákyně, 2009–2008900 m
10.20mladší žáci, 2009–2008900 m
10.30starší žákyně, 2007–20062 500 m
10.30starší žáci, 2007–20062 500 m
10.30veřejný běh2 500 m
10.30dorostenci a dorostenky, 2005–20042 500 m
10.30junioři, juniorky, muži, ženy5 000 m
10.30štafeta4 x 2 500 m
10.30ženy, muži, veteráni, štafety10 000 m

Informace

Prezentace

Od 8.30 hod. v prostoru startu a cíle.

Šatny

Pánské a dámské šatny v omezené míře ve stanu poblíž startu.

Ceny

První tři v kategorii obdrží diplom a věcnou cenu.

Startovné

300, 600 a 900 m - 20 Kč
2500 m - 30 Kč
5000 m a 10000 m - 50 Kč
štafeta - 120 Kč


Veteránské kategorie jsou vypsány pouze na 10000 m. V mužských kategoriích V 40 (ročníky narození 1981–1972), V 50 (1971–1962) a V 60 (1961 a st.), v ženských kategoriích pouze veteránky nad 35 let (1986 a st.). Časový program může být upraven podle počtu účastníků. V závodě na 5000 m budou zvlášť vyhodnoceni závodníci z Jablonného v Podještědí. Veřejný běh je vypsán na trati 2500 m bez nároku na odměnu.

Závod je zařazen do Českolipské okresní běžecké ligy.

Kudy na závod

Pěšky

Autem

Vlakem

Autobusem

 

Sponzoři a partneři akce

Atletika

Atletika - Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí

KROB

KOVOVÝROBA KROB s.r.o.

www.firmakrob.cz

OMA CZ

OMA CZ, a.s.

www.omacz.cz

ZOD

ZOD Brniště a.s.

www.zodbrniste.cz

Fromin

Voda Fromin

www.fromin.eu

DUBAX

DUBAX s.r.o.

www.dubax.cz

Prominent

PROMINENT CZ, s.r.o.

www.krutimaso.cz

ALCOMP

ALCOMP.CZ s.r.o.

www.alcomp.cz

Svijany

Pivovar Svijany

www.pivovarsvijany.cz

Výsledky běhu okolo Lemberka

Výsledky z roku: 2021 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 1998 | 1997 | 1996 | 1995 | 1994 | 1993 | 1991 | 1990 | 1989 | 1988 | 1987 | 1986 |

Výsledky Běhu okolo Lemberka, 16.10.2021

drobotina 2 chlapci, 50 m

PořadíJménoKlubČas
1.Kopřiva Antonín, 17Jablonné v Podještědí10.7
2.Schlechter David, 17Liberec13.0
3.Samek Jiří, 17Liberec15.2
4.Major Jan, 17Jablonné v Podještědí22.5
5.Kittnar Alfréd, 18Praha25.7
6.Major Jakub, 19Jablonné v Podještědí30.1
7.Schulhof Matěj, 20Turnov0.0

drobotina 2 dívky, 50 m

PořadíJménoKlubČas
1.Krejná Anna, 16Nový Bor10.7
2.Beránková Apolena, 16Jiskra Nový Bor17.3
3.Dušánková Adéla, 18Liberec19.4
4.Šubrtová Veronika, 17Jablonné v Podještědí20.0
5.Hanzalová Elizabeta, 16Liberec23.0

drobotina 1 chlapci, 100 m

PořadíJménoKlubČas
1.Collie Nicolas, 14Liberec Nisa19.0
2.Werner Štěpán, 14Frýdlant19.9
3.Zemler Václav, 14Slovan Varnsdorf20.3
4.Jedlička Matěj, 14Slovan Varnsdorf20.7
5.Jelínek Teodor, 15Česká Lípa21.0
6.Málek Adam, 14Frýdlant22.1
7.Kittnar Daniel, 15Praha22.9
8.Schlechter Jiří, 15Liberec 25.0

drobotina 1 dívky, 100 m

PořadíJménoKlubČas
1.Procházková Charlotte, 14Slovan Varnsdorf18.2
2.Neuvirtová Julie, 14Slovan Varnsdorf18.7
3.Chládková Dominika, 14Slovan Varnsdorf19.2
4.Balážová Sofie, 14Jablonné v Podj.21.2
5.Krejná Anna, 16Nový Bor21.8
6.Eichler Laura, 15Jiskra Nový Bor22.2
7.Pešková Adélka, 14Jablonné v Podj.23.0
8.Doubková Julie, 15Jablonné v Podj.29.2

přípravka 2 chlapci, 300 m

PořadíJménoKlubČas
1.Sorád František, 12Slovan Varnsdorf1:12.2
2.Polák Adam, 13Slovan Varnsdorf1:16.8
3.Dvořák Jan Alois, 12Zákupy1:17.4
4.Škoda Jan, 13Slovan Varnsdorf1:17.8
5.Šeps Lukáš, 13Varnsdorf1:27.8
6.Skibinský Karel, 13Jablonné v Podj.1:39.3
7.Holan Matyáš, 13Jablonné v Podj.1:41.3
8.Sámek Ondřej, 13Liberec1:42.3
9.Žibřid Jan, 13Jablonné v Podj.1:42.9
10.Chod Ondřej, 12Jablonné v Podj.1:43.4

přípravka 2 dívky, 300 m

PořadíJménoKlubČas
1.Drábová Viola, 13Jablonné v Podj.1:09.5
2.Mullerová Ella, 12Slovan Varnsdorf1:12.4
3.Ehrlichová Agáta, 12KB Manušice1:15.1
4.Chládková Ema, 13Slovan Varnsdorf1:19.8
5.Vobrová Lola, 12Zákupy1:20.6
6.Dostálová Barbora, 13Jablonné v Podj.1:22.9
7.Hrušková Adéla, 13Jablonné v Podj.1:24.3
8.Švecová Barbora, 12Slovan Varnsdorf1:25.0
9.Šustrová Magdaléna, 12Slovan Varnsdorf1:25.7
10.Vetešníková Dana, 13Jiskra Nový Bor1:26.3
11.Drunecká Petra, 12Slovan Varnsdorf1:26.7
12.Samková Amálie, 12Zákupy1:27.1
13.Václavíková Beata, 13Nový Bor1:28.1
14.Pakanová Gabriela, 13Jablonné v Podj.1:31.2
15.Božková Šárka, 12Liberec1:39.2
16.Šubrtová Daniela, 12Jablonné v Podj.2:02.2

přípravka 1 chlapci, 600 m

PořadíJménoKlubČas
1.Galandr Ondřej, 10Liberec2:42.8
2.Samek Jan, 10SK ZŠ Jablonné v Podj.2:49.0
3.Rotrekl Adam, 10SK ZŠ Jablonné v Podj.2:49.4
4.Macel Ondřej, 10Jiskra Nový Bor2:49.9
5.Martini Maxmilian, 12SK ZŠ Jablonné v Podj.2:50.6
6.Šlambor Martin, 10Jablonné v Podj.2:58.6
7.Collie John, 10Nisa Liberec2:59.1
8.Beňák Justin, 10Hamr na Jezeře3:00.5
9.Šeps Jiří, 10Slovan Varnsdorf3:03.6
10.Stevenson Luke, 10RK Jablonec nad Nisou3:09.1
11.Daniel Tomáš, 10Hamr na Jezeře3:13.9
12.Dubček Daniel, 11Jablonné v Podj.3:35.6

přípravka 1 dívky, 600 m

PořadíJménoKlubČas
1.Trollerová Eva, 10Jablonec2:39.5
2.Králová Alexandra, 10KB Manušice2:40.5
3.Fixová Majda, 10MAXTRI Liberec2:41.9
4.Vobrová Linda, 10Zákupy2:42.7
5.Bičišťová Silvie, 10Jiskra Nový Bor2:49.7
6.Beránková Alžběta, 11Jiskra Nový Bor2:59.2
7.Skibinská Klára, 10Jablonné v Podj.3:26.4
8.Pakanová Karolína, 11Jablonné v Podj.3:28.4
9.Hrušková Michaela, 11Jablonné v Podj.4:00.7
9.Doubková Anna, 10Jablonné v Podj.4:00.7
9.Kuběnová Bára, 11Jablonné v Podj.4:00.7

mladší žáci, 900 m

PořadíJménoKlubČas
1.Novotný Dalibor, 08Biatlon Liberec3:30.6
2.Hanzalík Filip, 09Slovan Varnsdorf3:34.5
3.Hellier Bruce, 08Triclub Česká Lípa3:35.9
4.Sýkora Matěj, 08RK Jablonec nad Nisou3:39.6
5.Knespl Kristián, 09Triclub Česká Lípa3:59.9
6.Zhořela Ondřej, 08RK Jablonec nad Nisou4:04.9
7.Ehrlich Jáchym, 08BK Manušice4:06.2
8.Zajíček Ondřej, 09Slovan Varnsdorf4:19.2
9.Malý Štěpán, 09Slovan Varnsdorf4:23.2
10.Beňak Nikolas, 08Hamr na Jezeře6:25.1

mladší žákyně, 900 m

PořadíJménoKlubČas
1.Fixová Anna, 08Triklub Česká Lípa3:53.9
2.Dřízhalová Viktorie, 08SK ZŠ Jablonné v Podj.4:01.7
3.Voldánová Leona, 08LIAZ Jablonec nad Nisou4:08.7
4.Kumstátová Kateřina, 09LIAZ Jablonec nad Nisou4:16.8
5.Poncerová Pavlína, 09Slovan Varnsdorf4:18.8
6.Švarcová Patricie, 09LIAZ Jablonec nad Nisou4:19.2
7.Pospíšilová Rozálie, 08RK Jablonec nad Nisou4:19.7
8.Dvořáková Klaudie, 09Slovan Varnsdorf4:33.3
9.Hladíková Michaela, 09Jiskra Nový Bor4:34.6
10.Studená Sofie, 09Triklub Česká Lípa4:35.2
11.Reiss Nella, 09TJ Slovan Frýdlant4:37.1
12.Kraumanová Lucie, 09Triklub Česká Lípa4:41.4
13.Říhová Barbora, 09LIAZ Jablonec nad Nisou4:34.6
14.Donátová Rozálie, 09TJ Slovan Frýdlant4:46.9
15.Bošková Anna, 08Liberec4:47.6
16.Grabmullerová Viktorie, 08LIAZ Jablonec nad Nisou4:51.1
17.Breňová Anna Ráchel, 09RK Jablonec nad Nisou4:52.5
18.Hrnčířová Lucie, 09LIAZ Jablonec nad Nisou5:02.6
19.Drunecká Lucie, 09Slovan Varnsdorf5:08.1
20.Knesplová Amálie, 09Triklub Česká Lípa5:20.1
21.Pospíšiloví Michala, 09TJ Slovan Frýdlant5:24.7
22.Brynychová Amalie, 09TJ Slovan Frýdlant5:31.4
23.Beňáková Bohunka, 09Hamr na Jezeře5:50.0

starší žáci, 2500 m

PořadíJménoKlubČas
1.Tomašov Josef, 06Slovan Varnsdorf10:12.8
2.Hamada Jakub, 06Slovan Varnsdorf10:32.8
3.Adamec Filip, 07RK Jablonec nad Nisou11:54.2
4.Hruška Marian, 06Hamr na Jezeře12:08.1
5.Kolařík Jakub, 11Cvikov12:19.9
6.Váša Marek, 06Hamr na Jezeře14:07.1

starší žákyně, 2500 m

PořadíJménoKlubČas
1.Kareisová Jana, 06LTK Liberec10:48.1
2.Pavlíčková Vendula, 07Jiskra Nový Bor11:08.8
3.Šlamborová Lucie, 07Jablonné v Podj.12:10.1
4.Vobrová Linda, 10AC Česká Lípa12:10.9
5.Siváková Andrea, 07RK Jablonec nad Nisou12:44.7
6.Růžičková Yveta, 07Hamr na Jezeře15:19.6

dorostenci 2500 m

PořadíJménoKlubČas
1.Pitoňák Jakub, 04Jiskra Nový Bor8:47.1
2.Rudolf Matěj, 04Jablonné v Podještědí10:03.7
3.Šlambor Martin, 10Jablonné v Podještědí12:10.1

junioři 5000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Cmunt Ondřej, 03Jiskra Nový Bor18:44.2
2.Votýpka Michal, 03Jiskra Nový Bor20:37.3

juniorky 5000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Ryšavá Vendulka, 02Triclub Česká Lípa21:04.4
2.Venclová Marie, 04AC Slovan Liberec22:47.2
3.Blažková Kateřina, 03Liberec26:05.0
4.Tounarová Ema, 06BK Manušice30:54.5

muži 5000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Karko Jan, 92AC Česká Lípa17:41.4
2.Hájek Tomáš, 91Jiskra Nový Bor20:51.4
3.Seidl Víťa, 92Jiskra Nový Bor21:11.1
4.Krauman Jaroslav, 75Triklub Česká Lípa21:41.6
5.Vencl Jiří, 72NAC Liberec23:06.4
6.Vastl František, 93Jablonné v Podj.23:37.4
7.Samek Lukáš, 74Liberec23:45.6
8.Kovařík Michal, 87Nový Bor24:23.9
9.Valenta Michal, 62Tužín24:56.0
10.Doubek Václav, 83Jablonné v Podj.25:23.7
11.Studený radek, 75Česká Lípa25:47.5
12.Blažek Jan, 69Liberec26:44.2
13.Rumler Ladislav, 62Liberec27:15.9
14.Vaněk Jan, 83SK ZŠ Jablonné v Podj.29:38.7
15.Servacký František, 01Jablonné v Podj.29:42.7
16.Šimon Dominik, 01Jablonné v Podj.29:43.0
17.Málek Roman, 67Česká Lípa29:58.0
18.Ehrlich Jaroslav, 81KB Manušice30:56.0
19.Zvěřina Jiří, 87Liberec33:15.4
20.Svoboda jan, 78Liberec34:10.8

ženy 5000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Bisová Štěpánka, 81Jiskra Nový Bor28:12.5
2.Sklenářová Petra, 87Mladá Boleslav21:38.7
3.Schlechterová Lenka, 84SKP Ústí nad Labem21:52.8
4.Paulů Blanka, 54Úpice22:38.7
5.Krafková Ita, 81Cvikov22:59.8
6.Čechová Olga, 82Frýdštejn23:38.0
7.Štefanová Eliška, 93Liberec24:45.6
8.Koktová Hana, 79Frýdlant28:28.2
9.Nováková Jarmila, 74Nový Bor31:25.5
10.Vejskrabová Veronika, 81Jablonné v Podj.35:37.2
11.Tomanová Veronika, 89Liberec40:04.8

muži 10000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Chour Ondřej, 87AC Česká Lípa35:17.9
2.Švadlenka Jan, 86Mladá Boleslav35:33.6
3.Cmunt Petr, 96Triklub Česká Lípa36:30.7
4.Galandr Daniel, 7939:05.8
5.Kašše Tomáš, 85nalehko.com39:50.2
6.Singh Jaroslav, 9541:59.8
7.Sokol Martin, 85Sokolíci Česká Lípa44:41.7
8.Kapura Kristian, 06DDŠ Hamr49:48.7
9.Simulík Lukáš, 97Česká Lípa52:35.3
10.Schovánek Filip, 06DDŠ Hamr58:35.8
11.Bilý Petr, 05DDŠ Hamr78:21.0
12.Koloman Bron, 06DDŠ HamrNF

ženy 10000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Lenčová Jana, 92AC TJ Jičín43:0.9
2.Holanová Martina, 85SK ZŠ Jablonné v Podj.56:53.4

veteráni V 40 10000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Kolařík Tomáš, 78Cyklorenova Cvikov38:27.9
2.Nemeth Milan, 78SK ZŠ Jablonné v Podj.40:48.3
3.Huybrechts Jorgen, 74Česká Lípa43:11.0
4.Kubíček Zdeněk, 72Cyklolive43:15.0
5.Krejný Kamil, 77Aktivit s.r.o Nový Bor44:38.7
6.Krob Petr, 78Jablonné v Podj.47:03.4
7.Andrle Aleš, 73Liberec47:09.1
8.Kokta Martin, 81Frýdlant49:50.8
9.Václavík Petr, 81Atletika Nový Bor50:44.3
10.Bošek Michal, 7754:28.2
11.Klapka Štěpán, 80Česká Lípa47:44.8
12.Dušánek Jan, 80Ještěd SkyraceNF

veteráni V 50 10000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Novotný Jiří, 71Kateřinský vánek42:13.4
2.Jíra Jaroslav, 71Triklub Česká Lípa44:22.7
3.Collie John, 65Osečná45:12.8
4.Šíp Ladislav, 64SCMT Liberec47:08.9
5.Žák Jiří, 69Jablonec nad Nisou48:20.8

veteráni V 60 10000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Bufka Zdeněk, 57AC Česká Lípa43:43.5
2.Kalvoda Břettislav, 55Munro sprint Cvikov53:19.6

veteránky V35 10000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Macháčková Tereza, 78AO Doksy44:15.6
2.Loubková Ivana, 80Cyklolive45:29.4
3.Bartáková Jana, 77Česká Lípa48:38.7
4.Collie Ivana, 76Nisa Liberec48:52.7
5.Štiťáková Adéla, 75Žibřidice54:26.0
6.Pešková Lenka, 8657:53.7
7.Dušková Eva, 76DDŠ Hamr60:16.1

veřejný běh 2500 m

PořadíJménoKlubČas
Amrich Jakub, 12Jablonné v Podj.
Amrichová Jana, 83Jablonné v Podj.
Dubčeková Lucie, 04Jablonné v Podj.
Kašše Jaroslava, 84Jablonné v Podj.
Kolář Pavel, 70Jablonné v Podj.
Minářová Lenka, 96KB Manušice
Repaň Milan, 92Jablonné v Podj.
Vobrová Leona, 74AC Česká Lípa
Vytisková Hana, 74Nový Bor

štafeta 4 x 2500 m

PořadíJménoKlubČas
1.Tadlík Tomáš, 05Jiskra Nový Bor37:30.3
1.Pavlíček Michal, 79Jiskra Nový Bor37:30.3
1.Pitoňák Jakub, 04Jiskra Nový Bor37:30.3
1.Cmunt Ondřej, 03Jiskra Nový Bor37:30.3
2.Karko Jan, 92AC Česká Lípa38:59.3
2.Bekr Radek, 97AC Česká Lípa38:59.3
3.Fix Jiří, 76Triclub Česká Lípa A40:46.7
3.Fixová Anna, 08Triclub Česká Lípa A40:46.7
3.Helier Bruce, 08Triclub Česká Lípa A40:46.7
3.Ryšavá Vendulka, 02Triclub Česká Lípa A40:46.7
4.Knespl Kristián, 09Triklub Česká Lípa50:19.2
4.Knesplová Anežka, 09Triklub Česká Lípa50:19.2
4.Studená Sofie, 09Triklub Česká Lípa50:19.2
4.Krauman Jaroslav, 75Triklub Česká Lípa50:19.2
5.Breňová Anna Ráchel, 09RK Jablonec nad Nisou52:08.7
5.Zhořela Ondřej, 08RK Jablonec nad Nisou52:08.7
5.Sýkora Matěj, 08RK Jablonec nad Nisou52:08.7
5.Pospíšilová Rozálie, 08RK Jablonec nad Nisou52:08.7
6.Brabec Martin, 80KB Manušice52:53.9
6.Půlkrábová Šárka, 72KB Manušice52:53.9
6.Brabcová Hana, 82KB Manušice52:53.9
6.Ehrlich Jáchym, 09KB Manušice52:53.9
7.Lusková Lucie, 82Jablonné v Podj.53:34.3
7.Dostálová Monika, 79Jablonné v Podj.53:34.3
7.Doubek Václav, 83Jablonné v Podj.53:34.3
7.Košek Ondřej, 91Jablonné v Podj.53:34.3

Fotografie z běhu okolo Lemberka

Fotografie z roku: 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2021 |

Máte fotografie z Běhu okolo Lemberka? Pošlete nám je na: vojtech.jezek@jezekit.cz, děkujeme.

Ukázka ze startu 2500, 5000 a 10000 m - 2016

Fotografie

Kontakty

Pořadatel

Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí
Petr Kopřiva
skjvp@seznam.cz
487 762 544