Běh okolo Lemberka
běžecký závod od roku 1985

„Chci poděkovat za hezké závody, u vás vždy bez problémů, díky.” Jan Půlkrab, 16. 10. 2016



„Chtěl bych tímto moc pochválit organizaci závodu za vzorně vedený závod. Budu se těšit opět příští rok na tento hezký podzimní běh. Moc jsem si to užil a závod se mi líbil. Mám z něho hezké pocity a milé vzpomínky. Přeji pevné zdraví a mnoho úspěchů.” Dneboský Josef, 18. 10. 2015





33. ročník Běhu okolo Lemberka

v sobotu 20. října 2018 od 9.30 u kapličky u Markvartického rybníka

Časový program, kategorie a délky tratí

9.30drobotina 2 dívky, r.nar. 2012 a ml.50 m
9.35drobotina 2 chlapci, 2012 a ml.50 m
9.40drobotina 1 dívky, 2011-2010100 m
9.45drobotina 1 chlapci, 2011–2010100 m
9.50přípravka 2 dívky, 2009–2008300 m
9.55přípravka 2 chlapci, 2009–2008300 m
10.00přípravka 1 dívky, 2007–2006600 m
10.05přípravka 1 chlapci, 2007–2006600 m
10.10mladší žákyně, 2005–2004900 m
10.20mladší žáci, 2005–2004900 m
10.30starší žákyně, 2003–20022 500 m
10.30starší žáci, 2003–20022 500 m
10.30veřejný běh2 500 m
10.30dorostenci a dorostenky, 2001–20002 500 m
10.30junioři, juniorky, muži, ženy5 000 m
10.30štafeta4 x 2 500 m
10.30ženy, muži, veteráni, štafety10 000 m

Informace

Prezentace

Od 8.30 hod. v prostoru startu a cíle.

Šatny

Pánské a dámské šatny v omezené míře ve stanu poblíž startu.

Ceny

První tři v kategorii obdrží diplom a věcnou cenu.

Startovné

300, 600 a 900 m - 20 Kč
2500 m - 30 Kč
5000 m a 10000 m - 50 Kč
štafeta - 120 Kč


Veteránské kategorie jsou vypsány pouze na 10000 m. V mužských kategoriích V 40 (ročníky narození 1977–1968), V 50 (1967–1958) a V 60 (1957 a st.), v ženských kategoriích pouze veteránky nad 35 let (1982 a st.). Časový program může být upraven podle počtu účastníků. V závodě na 5000 m budou zvlášť vyhodnoceni závodníci z Jablonného v Podještědí. Veřejný běh je vypsán na trati 2500 m bez nároku na odměnu.

Závod je zařazen do Českolipské okresní běžecké ligy.

Kudy na závod

Pěšky

Autem

Vlakem

Autobusem

 

Sponzoři a partneři akce

Atletika

Atletika - Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí

KROB

KOVOVÝROBA KROB s.r.o.

www.firmakrob.cz

OMA CZ

OMA CZ, a.s.

www.omacz.cz

ZOD

ZOD Brniště a.s.

www.zodbrniste.cz

Fromin

Voda Fromin

www.fromin.eu

DUBAX

DUBAX s.r.o.

www.dubax.cz

Prominent

PROMINENT CZ, s.r.o.

www.krutimaso.cz

ALCOMP

ALCOMP.CZ s.r.o.

www.alcomp.cz

Svijany

Pivovar Svijany

www.pivovarsvijany.cz

Gastro Svoboda

Gastro Svoboda

www.gastro-svoboda.cz/

Výsledky běhu okolo Lemberka

Výsledky z roku: 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 1998 | 1997 | 1996 | 1995 | 1994 | 1993 | 1991 | 1990 | 1989 | 1988 | 1987 | 1986 |

Výsledky Běhu okolo Lemberka, 29. ročník, 19. 10. 2013

drobotina 2 chlapci, 50 m

PořadíJménoKlubČas
1.Švorc David, 08Liberec10,1
2.Novotný Dalibor, 08Liberec - Kateřinky10,4
3.Krob Vojtěch, 09Jablonné v Podj.12,2
4.Mačo Michal, 08DD Jablonné v Podj.12,5
5.Ille Vojtěch, 09AC Česká Lípa12,9
6.Šimek Antonín, 10Liberec13,5
7.Gyngo David, 09DD Jablonné v Podj.15,6
8.Javůrek Jan, 10Heřmanice16,7
9.Choděra Tobiáš, 11Nový Bor22,0
10.Kašše Jakub, 11HO - J. Gagarina34,9
11.Lamač Vít, 11Cvikov40,4

drobotina 2 dívky, 50 m

PořadíJménoKlubČas
1.Munzarová Nela, 08Železnice10,2
2.Havlasová Karolína, 07Lindava10,5
3.Pröllerová Tereza, 08Česká Lípa11,4
4.Průšová Eliška, 08Atletika Cvikov11,5
5.Marková Anežka, 09Česká Lípa12,0
6.Čonková Kristýna, 09DD Jablonné v Podj.12,2
7.Mašatová Jana, 09DD Jablonné v Podj.13,0
8.Žigová Adéla, 09DD Jablonné v Podj.13,2
9.Průšová Anežka, 11Atletika Cvikov13,8
10.Skibinská Klára, 10Jablonné v Podj.14,9

drobotina 1 chlapci, 100 m

PořadíJménoKlubČas
1.Tomašov Josef, 06Varnsdorf17,1
2.Dušek Jakub, 07Horní Hanychov17,6
3.Novotný Václav, 06Liberec - Kateřinky17,8
4.Podrazil Adam, 06Česká Lípa18,1
5.Novák Vojtěch, 07Česká Lípa18,6
6.Janouch Martin, 06TJ Dvůr Králové18,9
7.Smolucha Vojtěch, 06BS Nový Bor19,6
8.Dočekal Maxim, 06TJ Liaz Jablonec nad Nisou20,0
9.Žmuda Petr, 07SK ZŠ Jablonné v Podj.20,3
10.Gyngo Jan, 06DD Jablonné v Podj.21,8
11.Tichý Martin, 07Bohatice22,2
12.Šulc Radim, 07Liberec22,6
13.Krob Petr, 06SK ZŠ Jablonné v Podj.23,1

drobotina 1 dívky, 100 m

PořadíJménoKlubČas
1.Kareisová Jana, 06Liberec16,9
2.Koutová Markéta, 06Smetanka Nový Bor17,8
3.Půčková Pavla, 07Smetanka Nový Bor18,3
4.Bílá Nikola, 06Jablonné v Podj.18,5
5.Půčková Anička, 07Smetanka Nový Bor19,1
6.Bočková Veronika, 06Smetanka Nový Bor19,4
7.Vítková Anna, 06TJ Doksy19,6
8.Gleichová Marta Zuzana, 06DDM Větrník Liberec19,8
9.Krobová Tereza, 06Jablonné v Podj.20,0
10.Javůrková Tereza, 06Heřmanice20,4
11.Lálová Vendula, 06Heřmanice20,7
12.Janďurová Eliška, 06Jablonné v Podj.20,9
13.Lamačová Barbora, 07Atletika Cvikov21,2
14.Nešverová Klaudie, 06Jablonné v Podj.21,7
15.Tichá Anna, 06Bohatice21,9
16.Dušková Kateřina, 06Horní Hanychov22,2

přípravka 2 chlapci, 300 m

PořadíJménoKlubČas
1.Tíma Michal, 04Cvikov1:10.9
2.Švestka Dominik, 04DDM Větrník Liberec1:11.9
3.Zajíček Jakub, 04Varnsdorf1:12.3
4.Havlas Jakub, 05Ajeto Lindava1:16.1
5.Žďánský Milan, 04SK ZŠ Jablonné v Podj.1:16.5
6.Fridrich Jakub Armin, 05Rynoltice1:31.6
7.Peterka Jan, 05Cvikov1:33.5
8.Kadaš Tomáš, 05SK ZŠ Jablonné v Podj.1:36.5
9.Giňa David, 04DD Jablonné v Podj.1:37.9
10.Žiga Maik, 05DD Jablonné v Podj.1:38.5
11.Smolucha Jakub, 04SK ZŠ Jablonné v Podj.1:38.9
12.Hangurbanžo Kevin, 04DD Jablonné v Podj.1:40.9
13. Stodola Vojtěch, 05Smetanka Nový Bor1:44.5
14.Šulc Adam, 05DDM Větrník Liberec1:44.9

přípravka 2 dívky, 300 m

PořadíJménoKlubČas
1.Pröllerová Veronika, 04AC Česká Lípa1:28.6
2.Pavlasová Tereza, 05DDM Větrník Liberec1:29.1
3.Přerovská Eliška, 04Slovan Varnsdorf1:29.5
4.Perutková Hana, 05AC Česká Lípa1:29.9
5.Vašáková Adéla, 05SKI Polevsko1:33.6
6.Ryšavá Adéla, 05Jablonné v Podj.1:34.8
7.Pasterová Klára, 04Cvikov1:36.7
8.Vokřínková Marcela, 04Cvikov1:38.9
9.Janďurová Aneta, 04Jablonné v Podj.1:42.6
10.Munzarová Diana, 05Železnice1:45.5
11.Maděrová Kateřina, 05DDM Větrník Liberec1:46.5
12.Tvrzníková Simona, 04Jablonné v Podj.2:28.1

přípravka 1 chlapci, 600 m

PořadíJménoKlubČas
1.Kopřiva Jan, 03Smetanka Nový Bor2:46.7
2.Cmunt Ondřej, 03Jiskra Nový Bor2:56.2
3.Mádlo Jakub, 02SK ZŠ Jablonné v Podj.2:57.8
4.Vencl Simon, 03Varnsdorf2:58.2
5.Jelounek Kryštof, 02Cvikov2:59.5
6.Novotný Matyáš, 03Liberec3:14.2
7.Radhovský Marek, 03Cvikov3:24.6
8.Kudrna Tomáš, 02Cvikov3:31.7
9.Novák Adam, 02SK ZŠ Jablonné v Podj.3:32.3
10.Svoboda Václav, 03Varnsdorf3:35.0
11.Marušák Ondřej, 02Jablonné v Podj.3:36.7
12.Netuka Lukáš, 03Varnsdorf3:37.1
13.Kondáš Patrik, 02SK ZŠ Jablonné v Podj.3:49.9
14.Molnár Artuš, 02SK ZŠ Jablonné v Podj.3:52.0
15.Rejzek Milan, 02SK ZŠ Jablonné v Podj.4:29.1
16.Procházka Patrik, 02Jablonné v Podj.4:35.9

přípravka 1 dívky, 600 m

PořadíJménoKlubČas
1.Kareisová Ludmila, 02Liberec2:42.5
2.Voštová Anežka Tereza, 02LIAZ Jablonec nad Nisou2:49.0
3.Susová Natálie, 02Varnsdorf2:55.8
4.Gittlerová Jitka, 02Polevsko2:57.9
5.Dočekalová Sára, 03LIAZ Jablonec nad Nisou2:59.6
6.Perutková Mirka, 02AC Česká Lípa2:59.9
7.Godlová Vanesa, 03Varnsdorf3:05.3
8.Pásková Miluše, 03Varnsdorf3:07.5
9.Nováková Klára, 03AC Česká Lípa3:39.1
10.Žigová Simona, 02Jablonné v Podj.4:37.2

mladší žáci, 900 m

PořadíJménoKlubČas
1.Hroch Matyáš, 00AC Česká Lípa4:04.9
2.Janouch David, 00TJ Dvůr Králové4:05.7
3.Zátka Josef, 01SKI Polevsko4:10.7
4.Podrazil Petr, 00Česká Lípa4:40.9
5.Svoboda Jan, 01SK ZŠ Jablonné v Podj.4:45.9
6.Votypka Michal, 03BS Nový Bor4:47.0
7.Šimon Dominik, 01SK ZŠ Jablonné v Podj.4:54.1
8.Roh Dominik, 01SK ZŠ Jablonné v Podj.5:12.6
9.Servacký František, 01SK ZŠ Jablonné v Podj.5:14.7
10.Kadaš Jan, 01SK ZŠ Jablonné v Podj.5:18.9
11.Paseka Jiří, 00SK ZŠ Jablonné v Podj.5:42.1
12.Džurban Jiří, 01Jablonné v Podj.6:08.0
13.Petřík Václav, 00DD Jablonné v Podj.7:02.7

mladší žákyně, 900 m

PořadíJménoKlubČas
1.Bočková Markéta, 00DDM Větrník Liberec3:56.1
2.Jeřábková Nina, 01Jiskra Nový Bor3:57.9
3.Fridrichová Monika, 01AC Česká Lípa4:10.8
4.Košínová Tereza, 00Varnsdorf4:12.4
5.Slaměná Alena, 00Žandov4:28.8
6.Štichhauerová Nikola, 01Roudnice nad Labem4:29.5
7.Kovačová Adéla, 00SK ZŠ Jablonné v Podj.4:39.5
8.Kopecká Natálie, 01SK ZŠ Jablonné v Podj.4:41.5
9.Veverková Eliška, 00Varnsdorf4:59.9
10.Arltová Kateřina, 00DDM Větrník Liberec5:09.1
11.Pilzová Dominika, 00Jablonné v Podj.5:27.2
12.Perglová Pavlína, 01SK ZŠ Jablonné v Podj.5:27.6
13.Urbanová Sabina, 01SK ZŠ Jablonné v Podj.5:27.9
14.Pilzová Markéta, 01Jablonné v Podj.5:44.8
15.Vavroušková Veronika, 01Jablonné v Podj.5:51.4
16.Kobrlová Žaneta, 01Jablonné v Podj.5:52.1
17.Pokorná Michaela, 00SK ZŠ Jablonné v Podj.5:54.0
18.Štefanová Natálie, 01SK ZŠ Jablonné v Podj.5:54.4

starší žáci, 1800 m

PořadíJménoKlubČas
1.Janúšek Petr, 99SK ZŠ Jablonné v Podj.5:51.9
2.Hlavatý Jan, 98Stadion Nový Bor6:02.4
3.Arnold Ondřej, 98Cvikov6:04.2
4.Vašák Milan, 98SKI Polevsko7:21.3
5.Svoboda Daniel, 99SK ZŠ Jablonné v Podj.7:23.1
6.Myslík Petr, 98Česká Lípa8:02.9
7.Pluhař Dominik, 99SK ZŠ Jablonné v Podj.8:45.1
8.Korselt Radek, 00SK ZŠ Jablonné v Podj.8:55.8
9.Bím Filip, 99SK ZŠ Jablonné v Podj.9:02.9
10.Voženílek Dominik, 00SK ZŠ Jablonné v Podj.10:21.8

starší žákyně, 1800 m

PořadíJménoKlubČas
1.Kučerová Anna, 99Smetanka Nový Bor7:00.4
2.Nováková Lucie, 98Smetanka Nový Bor7:07.8
3.Majcherová Nikol, 99SKI Polevsko7:25.5
4.Melzerová Nikita, 99Smetanka Nový Bor7:56.4
5.Godlová Sára, 99Varnsdorf7:59.0
6.Jeřábková Ema, 99Jiskra Nový Bor8:13.2
7.Oswaldová Eliška, 99SK ZŠ Jablonné v Podj.8:14.3
8.Sihelníková Kristýna, 98SKI Polevsko8:22.5
9.Marcinová Tereza, 99SK ZŠ Jablonné v Podj.9:01.6
10.Plíhalová Anna, 99Cvikov9:04.1
11.Balšánková Markéta, 99SK ZŠ Jablonné v Podj.11:11.0
12.Adamová Lucie, 99Jablonné v Podj.15:01.2

dorostenci 2500 m

PořadíJménoKlubČas
1.Stupka Patrik, 96AC Česká Lípa9:24.0
2.Cmunt Petr, 96Jiskra Nový Bor9:27.0
3.Čiháček David, 97Varnsdorf10:02.0
4.Bláha Lukáš, 97Varnsdorf11:11.0
5.Hroch Matyáš, 00AC Česká Lípa11:37.0
6.Zátka Josef, 01SKI Polevsko11:44.0
7.Hřebík Michal, 96Jablonné v Podj.11:57.5
8.Cmunt Ondřej, 03Jiskra Nový Bor12:58.0

dorostenky 2500 m

PořadíJménoKlubČas
1.Hrochová Tereza, 96AC Česká Lípa10:10.9
2.Černá Daniela, 96AC Česká Lípa11:41.0
3.Majcherová Nikol, 99SKI Polevsko11:41.8
4.Minářová Lenka, 96SKI Polevsko11:58.7
5.Michutová Viktorie, 96Smetanka Nový Bor13:14.0

junioři 5000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Švácha Filip, 95Česká Lípa20:14.0
2.Špalek Jakub, 95Varnsdorf20:40.0
3.Bekr Radek, 97AC Česká Lípa21:45.5

juniorky 5000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Hrochová Tereza, 96AC Česká Lípa21:45.9
2.Mouleová Irena, 95Varnsdorf24:08.0
3.Fridrichová Monika, 01Tatran Jablonné v Podj.26:50.0

muži 5000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Kolařík Tomáš, 78OK Nový Bor18:30.0
2.Vodička Pavel, 85BK Varnsdorf18:44.0
3.Louda Petr, 64Česká Lípa19:26.0
4.Lomič Šimon, 93Česká Lípa20:00.0
5.Novák Martin, 75Liberec 20:22.0
6.Kresný Kamil, 77Nový Bor20:39.0
7.Seidl Vít, 92Jiskra Nový Bor22:25.0
8.Slaměný Oldřich, 52AC Česká Lípa22:42.0
9.Marek Štěpán, 80Nový Bor23:10.0
10.Dogaru Vasil, 81AC Česká Lípa25:43.0
11.Ulman Josef, 51TJ Doksy26:39.0
12.Myslík Jaroslav, 69Česká Lípa27:33.0
13.Pěnička Karel, 51SPACE Nový Bor29:03.0
14.Herman Pavel, 98BK Varnsdorf34:06.3
15.Pergl Stanislav, 73SK ZŠ Jablonné v Podj.35:21.0

ženy 5000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Krafková Lucie, 86TJ Turnov23:01.0
2.Slaměná Ivana, 84AC Česká Lípa23:37.0
3.Gittlerová Jana, 73SKI Polevsko25:52.0
4.Jínová Vladimíra, 66Slovan Varnsdorf26:39.0
5.Mesiarkinová Kamila, 83O-Mikron Brno27:08.0
6.Krobová Jindra, 76Jablonné v Podj.27:11.0
7.Vaníčková Lucie, 86SK ZŠ Jablonné v Podj.29:22.0
8. Půlkrábová Šárka, 72SKI Polevsko29:51.0
9.Janečková Martina, 76BK Mošna31:17.0
10.Rejnartová Monika, 73AC Česká Lípa31:49.0

muži 10000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Veber Josef, 75LK Tatran Chodov37:17.4
2.Bureš Lukáš, 82Děčín37:51.9
3.Nemeth Milan, 78AC Česká Lípa38:08.9
4.Veselý Vít, 95TRIADE38:46.7
5.Novotný Josef, 79ASK Děčín41:07.3
6.Kašše Jakub, 80HO Jurije Gagarina41:25.8
7.Kašše Tomáš, 85Liberec41:30.0
8.Moldan Marek, 89BK Varnsdorf41:36.1
9.Šrubař Michal, 86O-Mikron Brno42:35.7
10.Valenta Karel, 74BK Varnsdorf43:24.4
11.Janúšek Pavel, 99SK ZŠ Jablonné v Podj.43:37.5
12.Zátka Jan, 75SKI Polevsko46:52.4
13.Souhrada Pavel, 82Česká Lípa47:17.0
14.Kopřiva Petr, 70SK ZŠ Jablonné v Podj.48:39.9
15.Ďurovec Dominik, 95BK Varnsdorf51:03.0
16.Dočekal Milan, 75TJ Liaz Jablonec nad Nisou55:22.6

ženy 10000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Loudová Pavla, 68AC Česká Lípa47:26.7
2.Macháčková Tereza, 78TJ Doksy49:12.5
3.Svitáková Hana, 90AC Česká Lípa67:03.4

veteráni 10000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Chramosta Jaroslav, 66JABRJA Team39:00.7
2.Procházka Josef, 71Eleven39:30.0
3.Bufka Zdeněk, 57AC Česká Lípa41:13.5
4.Novotný Jiří, 71Kateřinky41:21.2
5.Walter Zdeněk, 72Zahrádky42:13.3
6.Pokorný Pavel, 69Hodkovice42:55.4
7.Šrachta Vladimír, 60Cvikov42:58.3
8.Malý Jiří, 53AC Česká Lípa42:58.3
9.Kubíček Zdeněk, 72TJ Turnov44:03.3
10.Plaček Vít, 66RK Stan44:10.3
11.Suchý Pavel, 69Krásná Lípa44:40.5
12.Jíra Jaroslav, 71AC Česká Lípa45:37.4
13.Měkota Martin, 69DC Panelák Stará45:49.0
14.Plaček Tomáš, 63ASK Děčín46:24.5
15.Tuťálek Vlastimil, 61TJ Doksy54:45.5
16.Plecháček Jiří, 44Maraton Stav63:52.3

Fotografie z běhu okolo Lemberka

Fotografie z roku:

Máte fotografie z Běhu okolo Lemberka? Pošlete nám je na: vojtech.jezek@jezekit.cz, děkujeme.

Ukázka ze startu 2500, 5000 a 10000 m - 2016

Fotografie

Kontakty

Pořadatel

Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí
Petr Kopřiva
skjvp@seznam.cz
487 762 544