Běh okolo Lemberka
běžecký závod od roku 1985

„Chci poděkovat za hezké závody, u vás vždy bez problémů, díky.” Jan Půlkrab, 16. 10. 2016



„Chtěl bych tímto moc pochválit organizaci závodu za vzorně vedený závod. Budu se těšit opět příští rok na tento hezký podzimní běh. Moc jsem si to užil a závod se mi líbil. Mám z něho hezké pocity a milé vzpomínky. Přeji pevné zdraví a mnoho úspěchů.” Dneboský Josef, 18. 10. 2015





33. ročník Běhu okolo Lemberka

v sobotu 20. října 2018 od 9.30 u kapličky u Markvartického rybníka

Časový program, kategorie a délky tratí

9.30drobotina 2 dívky, r.nar. 2012 a ml.50 m
9.35drobotina 2 chlapci, 2012 a ml.50 m
9.40drobotina 1 dívky, 2011-2010100 m
9.45drobotina 1 chlapci, 2011–2010100 m
9.50přípravka 2 dívky, 2009–2008300 m
9.55přípravka 2 chlapci, 2009–2008300 m
10.00přípravka 1 dívky, 2007–2006600 m
10.05přípravka 1 chlapci, 2007–2006600 m
10.10mladší žákyně, 2005–2004900 m
10.20mladší žáci, 2005–2004900 m
10.30starší žákyně, 2003–20022 500 m
10.30starší žáci, 2003–20022 500 m
10.30veřejný běh2 500 m
10.30dorostenci a dorostenky, 2001–20002 500 m
10.30junioři, juniorky, muži, ženy5 000 m
10.30štafeta4 x 2 500 m
10.30ženy, muži, veteráni, štafety10 000 m

Informace

Prezentace

Od 8.30 hod. v prostoru startu a cíle.

Šatny

Pánské a dámské šatny v omezené míře ve stanu poblíž startu.

Ceny

První tři v kategorii obdrží diplom a věcnou cenu.

Startovné

300, 600 a 900 m - 20 Kč
2500 m - 30 Kč
5000 m a 10000 m - 50 Kč
štafeta - 120 Kč


Veteránské kategorie jsou vypsány pouze na 10000 m. V mužských kategoriích V 40 (ročníky narození 1977–1968), V 50 (1967–1958) a V 60 (1957 a st.), v ženských kategoriích pouze veteránky nad 35 let (1982 a st.). Časový program může být upraven podle počtu účastníků. V závodě na 5000 m budou zvlášť vyhodnoceni závodníci z Jablonného v Podještědí. Veřejný běh je vypsán na trati 2500 m bez nároku na odměnu.

Závod je zařazen do Českolipské okresní běžecké ligy.

Kudy na závod

Pěšky

Autem

Vlakem

Autobusem

 

Sponzoři a partneři akce

Atletika

Atletika - Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí

KROB

KOVOVÝROBA KROB s.r.o.

www.firmakrob.cz

OMA CZ

OMA CZ, a.s.

www.omacz.cz

ZOD

ZOD Brniště a.s.

www.zodbrniste.cz

Fromin

Voda Fromin

www.fromin.eu

DUBAX

DUBAX s.r.o.

www.dubax.cz

Prominent

PROMINENT CZ, s.r.o.

www.krutimaso.cz

ALCOMP

ALCOMP.CZ s.r.o.

www.alcomp.cz

Svijany

Pivovar Svijany

www.pivovarsvijany.cz

Gastro Svoboda

Gastro Svoboda

www.gastro-svoboda.cz/

Výsledky běhu okolo Lemberka

Výsledky z roku: 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 1998 | 1997 | 1996 | 1995 | 1994 | 1993 | 1991 | 1990 | 1989 | 1988 | 1987 | 1986 |

Výsledky Běhu okolo Lemberka, 20. ročník, 16. 10. 2004

drobotina 2 dívky, 99 a ml. - 50 m

PořadíJménoKlubČas
1.Fridrichová Monika, 01Jablonné v Podj.18,6
2.Drábová Stella, 02Jablonné v Podj.52,5

dobotina 2 chlapci, 99 a ml. - 50 m

PořadíJménoKlubČas
1.Kubíček Jan, 01Jablonné v Podj.19,5
2. Žďánský Jan, 01Jablonné v Podj.26,7

drobotina 1 dívky, 97 - 98, 100 m

PořadíJménoKlubČas
1.Perglová Gábina, 97Jablonné v Podj.21,6

drobotina 1 chlapci, 97 - 98, 100 m

PořadíJménoKlubČas
1.Rudinský Tomáš, 97Cvikov20,4
2.Bín Tomáš, 98Česká Lípa26,1

přípravka 2 dívky, 95 - 96, 300 m

PořadíJménoKlubČas
1.Tipková Barbora, 95DDM Liberec01:15,1
2.Trčková Jana, 96AC Česká Lípa01:16,1
3.Valentová Kateřina, 96Jablonné v Podj.01:22,5
4.Pavlů Ivana, 96Jablonné v Podj.01:24,0
5.Wágnerová Kristýna, 96Jablonné v Podj.01:37,4
6.Bišická Nikola, 96CvikovNF

přípravka 2 chlapci, 95 - 96, 300 m

PořadíJménoKlubČas
1.Plátěnka Jan, 95Česká Lípa01:18,2
2.Červeňák Michal, 95Jablonné v Podj.01:18,8
3.Švarc Miroslav, 95Česká Lípa01:29,9
4.Souček Lukáš, 96Česká Lípa01:30,7
5.Grundza Roman, 95Jablonné v Podj.01:31,1
6.Vrabec David, 95Cvikov01:33,6
7.Kroutil Marek, 96Cvikov01:33,8
8.Janata Dan, 96Česká Lípa01:37,2
9.Malýk Ondra, 96Česká Lípa01:41,7

přípravka 1 dívky, 93 - 94, 600 m

PořadíJménoKlubČas
1.Bínová Radka, 93AC Česká Lípa02:48,8
2.Půčková Dita, 93Jiskra Nový Bor02:49,8
3.Nováková Jana, 93Prysk02:50,0
4.Tipková Zuzana, 93DDM Liberec02:50,2
5.Sussnerová Veronika, 94AC Česká Lípa02:51,2
6.Půčková Olga, 94Jiskra Nový Bor03:07,0
7.Málková Markéta, 94AC Česká Lípa03:23,4
8.Schaferová Alžběta, 93Jablonné v Pod.03:48,7
9.Tauchmanová Lucie, 93Cvikov03:49,1
10.Bendová Marie, 93Cvikov04:34,4

přípravka 1 chlapci, 93 - 94, 600 m

PořadíJménoKlubČas
1.Hudec Roman, 93AC Česká Lípa02:43,2
2.Šimoník Filip, 94ZŠ Lada Česká Lípa02:45,5
3.Prchal Vašek, 93AC Česká Lípa02:54,2
4.Vedral Jan, 94Jablonné v Podj.02:56,0
5.Fabiánek Pavel, 94ZŠ Okna03:00,0
6.Přibáň Jaromír, 93Jablonné v Podj.03:05,3
7.Michalec Luboš, 94Cvikováček Cvikov03:05,4
8.Rudinský Jakub, 93Cvikováček Cvikov03:09,4
9.Lenča Jiří, 94Semily03:11,2
10.Kanát Patrik, 94ZŠ Okna03:14,3
11.Brůža Lukáš, 94AC Česká Lípa03:18,6
12.Jakub Ivan, 94Cvikováček Cvikov03:22,2
13.Selimovič Mirza, 93Jablonné v Podj.03:42,2
14.Zahrádka Jan, 93AC Česká Lípa03:44,5
15.Sviták Miloslav, 93AC Česká Lípa03:45,9
16.Vinš Ondřej, 96ZŠ Okna03:50,5

mladší žákyně, 92 - 91, 900 m

PořadíJménoKlubČas
1.Lenčová Jana, 92AC Turnov04:11,2
2.Doškářová Tereza, 91Jiskra Nový Bor04:14,2
3.Štěpánková Veronika, 91SK ZŠ Jablonné v P.04:14,9
4.Musilová Klára, 92Jiskra Nový Bor04:26,3
5.Nožičková Kristýna, 92Cvikováček Cvikov04:30,2
6.Jeníčková Klára, 91AC Česká Lípa04:39,4
7.Málková Štěpánka, 91AC Česká Lípa04:40,7
8.Kroupová Žaneta, 91ABK Liberec04:43,7
9.Holubová Michaela, 91SK ZŠ Jablonné v P.04:46,3
10.Kopecká Eva, 91SK ZŠ Jablonné v P.04:58,5
11.Wágnerová Pavlína, 92SK ZŠ Jablonné v P.05:05,9
12.Vosecká Petra, 91SK ZŠ Jablonné v P.05:09,7
13.Hrdinová Zuzana, 94Okna05:21,6

mladší žáci, 92 - 91, 900 m

PořadíJménoKlubČas
1.Štádler Tomáš, 92SK ZŠ Jablonné v Podj.03:55,7
2.Šorčík Lukáš, 92Česká Lípa03:56,2
3.Šercš Patrik, 91Česká Lípa04:01,3
4.Vedral Miroslav, 91SK ZŠ Jablonné v Podj.04:03,5
5.Lupták Milan, 91Jablonné v Podj.04:12,8
6.Til Jaroslav, 92Cvikov04:17,4
7.Tuleja Ludvík, 91Jablonné v Podj.04:28,1
8.Košťák Jan, 92Nový Bor05:00,9
9.Kitzler Lubor, 92SK ZŠ Jablonné v Podj.05:02,6
10.Městecký Matěj, 92SK ZŠ Jablonné v Podj.05:18,5
11.Říha Tomáš, 92Česká Lípa05:22,4
12.Procházka Tomáš, 92Nový Bor05:30,7
13.Souček Jiří, 92Česká Lípa06:17,8

starší žákyně, 90 - 89, 1800 m

PořadíJménoKlubČas
1.Landovská Petra, 89Prysk08:19,2
2.Hackerová Lucie, 89ABK Liberec08:59,0
3. Svitáková Hana, 90AC Česká Lípa09:02,6
4.Bezdíčková Petra, 89Slovan Liberec09:16,0
5.Musilová Tereza, 90Jiskra Nový Bor09:49,3
6.Horáčková Pavlína, 90Slovan Liberec09:56,0
7.Brvíková Tereza, 90Slovan Liberec09:57,7
8.Bláhová Kateřina, 89ABK Liberec11:39,3
9.Radová lenka, 89Jablonné v P.13:26,1
10.Straková veronika, 90Jablonné v P.13:26,1

starší žáci, 90 - 89, 1800 m

PořadíJménoKlubČas
1.Barian Vojtěch, 89AC Dukla Praha07:48,0
2.Chalupníček Hynek, 90Cvikováček Cvikov07:50,5
3.Kozler Tomáš, 90TJ Rumburk07:53,3
4.Širvoník Jan, 89ZŠ Lada Č. Lípa08:08,1
5.Vrabec Michal, 89ABK Liberec08:21,0
6.Tauchmann David, 90Cvikováček Cvikov08:40,3
7. Matoušek Martin, 90SK Panda Stráž pod R.08:49,5
8.Chýle Jaroslav, 90AC Česká Lípa09:09,5
9.Láslo Petr, 90AC Česká Lípa09:42,2
10.Sadílek Jan, 89SK ZŠ Jablonné v P.09:45,9
11.Nožička Jakub, 90Cvikováček Cvikov10:05,9
12.Hada Josef, 90Jablonné v P.11:03,5
13.Svoboda Lukáš, 90Jablonné v P.11:04,4

dorostenky, 88 - 87, 2500 m

PořadíJménoKlubČas
1. Měchurová Tereza, 88AC Česká Lípa10:06,5
2.Doškářová Sofie, 88AC Česká Lípa11:01,9
3.Dráhová Věra, 88ABK Liberec12:09,1
4.Ajšmanová Kamila, 87AC Česká Lípa12:59,7
5.Korpová Petra, 88Jablonné v P.18:17,2

dorostenci, 88 - 87, 2500 m

PořadíJménoKlubČas
1.Valenta Petr, 87SK ZŠ Jablonné v P.09:22,3
2.Bufka Vojtěch, 88AC Česká Lípa09:43,2
3.Sviták Stanislav, 88AC Česká Lípa10:02,4
4.Chlad Jan, 88SK ZŠ Jablonné v P.11:49,8
5.Kovalev jakub, 88SK ZŠ Jablonné v P.11:50,1
6.Adamec Martin, 90SK Panda Stráž pod R.12:56,1

juniorky, 86 - 85, 5000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Čančíková Tereza, 85AC Česká Lípa25:21,7
2.Vaníčková Eliška, 86SK ZŠ Jablonné v Podj.29:50,2
3.Vaníčková Lucie, 86SK ZŠ Jablonné v Podj.29:50,3

ženy 5000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Choděrová Monika, 76Nový Bor22:22,2
2.Slaměná Ivana, 84AC Česká Lípa24:04,8
3.Fleglová Jaroslava, 84ČZU Jablonné v P.27:13,7

muži 5000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Bufka Zdeněk, 57AC Česká Lípa19:07,3
2.Malý Jiří, 53AC Česká Lípa19:15,1
3.Málek Roman, 67AC Česká Lípa25:34,2
4.Sussner Gustav, 64AC Česká Lípa25:44,2
5.Karhut Štefan, 37TJ Doksy27:49,8

ženy 10000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Nohýnková KateřinaAC Slovan Liberec47:46,4
2.Vergeinerová Eva, 62Osečná52:44,3
3.Lenčová Jana, 69Koberovy57:16,7
4.Svitáková Alena, 66AC Česká Lípa58:49,4
5.Bíglová LenkaTJ Doksy59:48,6

muži 10000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Třešňák Tomáš, 79AC Česká Lípa36:24,6
2.Lenča Jiří, 66AC Česká Lípa36:58,2
3.Nemeth Milan, 77AC Česká Lípa37:06,0
4.Spurný Libor, 85AC Česká Lípa38:50,5
5.Kysela Vojtěch, 81TJ ROB Liberec39:20,2
6.Bígl Jaroslav, 72TJ Doksy42:27,5
7.Horáček Roman, 66Lokomotiva Liberec43:03,3
8.Kupec Vladimír, 65Stráž pod Ralskem46:15,1
9.Bálek Patrik, 84Stráž pod Ralskem50:10,4
10.Kobulnický Martin, 77Bardejov50:34,3

veteráni 10000 m

PořadíJménoKlubČas
1.Slaměný Oldřich, 52AC Česká Lípa40:27,9
2.Kocum Miroslav, 45Liberec43:22,3
3.Černý Michal, 44Raspenava44:25,5

Fotografie z běhu okolo Lemberka

Fotografie z roku:

Máte fotografie z Běhu okolo Lemberka? Pošlete nám je na: vojtech.jezek@jezekit.cz, děkujeme.

Ukázka ze startu 2500, 5000 a 10000 m - 2016

Fotografie

Kontakty

Pořadatel

Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí
Petr Kopřiva
skjvp@seznam.cz
487 762 544