„Chci poděkovat za hezké závody, u vás vždy bez problémů, díky.” Jan Půlkrab, 16. 10. 2016
„Chtěl bych tímto moc pochválit organizaci závodu za vzorně vedený závod. Budu se těšit opět příští rok na tento hezký podzimní běh. Moc jsem si to užil a závod se mi líbil. Mám z něho hezké pocity a milé vzpomínky. Přeji pevné zdraví a mnoho úspěchů.” Dneboský Josef, 18. 10. 2015
v sobotu 14. října 2023 od 9.30 u kapličky u Markvartického rybníka na zelené turistické značce mezi Jablonným v Podj. a Lvovou.
9.30 | drobotina 2 dívky, r. nar. 2018 a ml. | 50 m |
9.35 | drobotina 2 chlapci, 2018 a ml. | 50 m |
9.40 | drobotina 1 dívky, 2017–2016 | 100 m |
9.45 | drobotina 1 chlapci, 2017–2016 | 100 m |
9.50 | přípravka 2 dívky, 2015–2014 | 300 m |
9.55 | přípravka 2 chlapci, 2015–2014 | 300 m |
10.00 | přípravka 1 dívky, 2013–2012 | 600 m |
10.05 | přípravka 1 chlapci, 2013–2012 | 600 m |
10.10 | mladší žákyně, 2011–2010 | 900 m |
10.20 | mladší žáci, 2011–2010 | 900 m |
10.30 | starší žákyně, 2009–2008 | 2 500 m |
10.30 | starší žáci, 2009–2008 | 2 500 m |
10.30 | veřejný běh | 2 500 m |
10.30 | dorostenci a dorostenky, 2007–2006 | 2 500 m |
10.30 | junioři, juniorky, muži, ženy | 5 000 m |
10.30 | štafeta | 4 x 2 500 m |
10.30 | ženy, muži, veteráni, štafety | 10 000 m |
Od 8.30 hod. v prostoru startu a cíle.
Pánské a dámské šatny v omezené míře ve stanu poblíž startu.
První tři v kategorii obdrží diplom a věcnou cenu.
300, 600 a 900 m - 50 Kč
2500 m - 70 Kč
5000 m a 10000 m - 100 Kč
štafeta - 250 Kč
Veteránské kategorie jsou vypsány pouze na 10000 m. V mužských kategoriích V 40 (ročníky narození 1983–1974), V 50 (1973–1964) a V 60 (1963 a st.), v ženských kategoriích pouze veteránky nad 35 let (1986 a st.). Časový program může být upraven podle počtu účastníků. V závodě na 5000 m budou zvlášť vyhodnoceni závodníci z Jablonného v Podještědí. Veřejný běh je vypsán na trati 2500 m bez nároku na odměnu.
Atletika - Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí
Výsledky Běhu okolo Lemberka, 20. ročník, 16. 10. 2004
Pořadí | Jméno | Klub | Čas |
---|---|---|---|
1. | Fridrichová Monika, 01 | Jablonné v Podj. | 18,6 |
2. | Drábová Stella, 02 | Jablonné v Podj. | 52,5 |
Pořadí | Jméno | Klub | Čas |
---|---|---|---|
1. | Kubíček Jan, 01 | Jablonné v Podj. | 19,5 |
2. | Žďánský Jan, 01 | Jablonné v Podj. | 26,7 |
Pořadí | Jméno | Klub | Čas |
---|---|---|---|
1. | Perglová Gábina, 97 | Jablonné v Podj. | 21,6 |
Pořadí | Jméno | Klub | Čas |
---|---|---|---|
1. | Rudinský Tomáš, 97 | Cvikov | 20,4 |
2. | Bín Tomáš, 98 | Česká Lípa | 26,1 |
Pořadí | Jméno | Klub | Čas |
---|---|---|---|
1. | Tipková Barbora, 95 | DDM Liberec | 01:15,1 |
2. | Trčková Jana, 96 | AC Česká Lípa | 01:16,1 |
3. | Valentová Kateřina, 96 | Jablonné v Podj. | 01:22,5 |
4. | Pavlů Ivana, 96 | Jablonné v Podj. | 01:24,0 |
5. | Wágnerová Kristýna, 96 | Jablonné v Podj. | 01:37,4 |
6. | Bišická Nikola, 96 | Cvikov | NF |
Pořadí | Jméno | Klub | Čas |
---|---|---|---|
1. | Plátěnka Jan, 95 | Česká Lípa | 01:18,2 |
2. | Červeňák Michal, 95 | Jablonné v Podj. | 01:18,8 |
3. | Švarc Miroslav, 95 | Česká Lípa | 01:29,9 |
4. | Souček Lukáš, 96 | Česká Lípa | 01:30,7 |
5. | Grundza Roman, 95 | Jablonné v Podj. | 01:31,1 |
6. | Vrabec David, 95 | Cvikov | 01:33,6 |
7. | Kroutil Marek, 96 | Cvikov | 01:33,8 |
8. | Janata Dan, 96 | Česká Lípa | 01:37,2 |
9. | Malýk Ondra, 96 | Česká Lípa | 01:41,7 |
Pořadí | Jméno | Klub | Čas |
---|---|---|---|
1. | Bínová Radka, 93 | AC Česká Lípa | 02:48,8 |
2. | Půčková Dita, 93 | Jiskra Nový Bor | 02:49,8 |
3. | Nováková Jana, 93 | Prysk | 02:50,0 |
4. | Tipková Zuzana, 93 | DDM Liberec | 02:50,2 |
5. | Sussnerová Veronika, 94 | AC Česká Lípa | 02:51,2 |
6. | Půčková Olga, 94 | Jiskra Nový Bor | 03:07,0 |
7. | Málková Markéta, 94 | AC Česká Lípa | 03:23,4 |
8. | Schaferová Alžběta, 93 | Jablonné v Pod. | 03:48,7 |
9. | Tauchmanová Lucie, 93 | Cvikov | 03:49,1 |
10. | Bendová Marie, 93 | Cvikov | 04:34,4 |
Pořadí | Jméno | Klub | Čas |
---|---|---|---|
1. | Hudec Roman, 93 | AC Česká Lípa | 02:43,2 |
2. | Šimoník Filip, 94 | ZŠ Lada Česká Lípa | 02:45,5 |
3. | Prchal Vašek, 93 | AC Česká Lípa | 02:54,2 |
4. | Vedral Jan, 94 | Jablonné v Podj. | 02:56,0 |
5. | Fabiánek Pavel, 94 | ZŠ Okna | 03:00,0 |
6. | Přibáň Jaromír, 93 | Jablonné v Podj. | 03:05,3 |
7. | Michalec Luboš, 94 | Cvikováček Cvikov | 03:05,4 |
8. | Rudinský Jakub, 93 | Cvikováček Cvikov | 03:09,4 |
9. | Lenča Jiří, 94 | Semily | 03:11,2 |
10. | Kanát Patrik, 94 | ZŠ Okna | 03:14,3 |
11. | Brůža Lukáš, 94 | AC Česká Lípa | 03:18,6 |
12. | Jakub Ivan, 94 | Cvikováček Cvikov | 03:22,2 |
13. | Selimovič Mirza, 93 | Jablonné v Podj. | 03:42,2 |
14. | Zahrádka Jan, 93 | AC Česká Lípa | 03:44,5 |
15. | Sviták Miloslav, 93 | AC Česká Lípa | 03:45,9 |
16. | Vinš Ondřej, 96 | ZŠ Okna | 03:50,5 |
Pořadí | Jméno | Klub | Čas |
---|---|---|---|
1. | Lenčová Jana, 92 | AC Turnov | 04:11,2 |
2. | Doškářová Tereza, 91 | Jiskra Nový Bor | 04:14,2 |
3. | Štěpánková Veronika, 91 | SK ZŠ Jablonné v P. | 04:14,9 |
4. | Musilová Klára, 92 | Jiskra Nový Bor | 04:26,3 |
5. | Nožičková Kristýna, 92 | Cvikováček Cvikov | 04:30,2 |
6. | Jeníčková Klára, 91 | AC Česká Lípa | 04:39,4 |
7. | Málková Štěpánka, 91 | AC Česká Lípa | 04:40,7 |
8. | Kroupová Žaneta, 91 | ABK Liberec | 04:43,7 |
9. | Holubová Michaela, 91 | SK ZŠ Jablonné v P. | 04:46,3 |
10. | Kopecká Eva, 91 | SK ZŠ Jablonné v P. | 04:58,5 |
11. | Wágnerová Pavlína, 92 | SK ZŠ Jablonné v P. | 05:05,9 |
12. | Vosecká Petra, 91 | SK ZŠ Jablonné v P. | 05:09,7 |
13. | Hrdinová Zuzana, 94 | Okna | 05:21,6 |
Pořadí | Jméno | Klub | Čas |
---|---|---|---|
1. | Štádler Tomáš, 92 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 03:55,7 |
2. | Šorčík Lukáš, 92 | Česká Lípa | 03:56,2 |
3. | Šercš Patrik, 91 | Česká Lípa | 04:01,3 |
4. | Vedral Miroslav, 91 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 04:03,5 |
5. | Lupták Milan, 91 | Jablonné v Podj. | 04:12,8 |
6. | Til Jaroslav, 92 | Cvikov | 04:17,4 |
7. | Tuleja Ludvík, 91 | Jablonné v Podj. | 04:28,1 |
8. | Košťák Jan, 92 | Nový Bor | 05:00,9 |
9. | Kitzler Lubor, 92 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 05:02,6 |
10. | Městecký Matěj, 92 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 05:18,5 |
11. | Říha Tomáš, 92 | Česká Lípa | 05:22,4 |
12. | Procházka Tomáš, 92 | Nový Bor | 05:30,7 |
13. | Souček Jiří, 92 | Česká Lípa | 06:17,8 |
Pořadí | Jméno | Klub | Čas |
---|---|---|---|
1. | Landovská Petra, 89 | Prysk | 08:19,2 |
2. | Hackerová Lucie, 89 | ABK Liberec | 08:59,0 |
3. | Svitáková Hana, 90 | AC Česká Lípa | 09:02,6 |
4. | Bezdíčková Petra, 89 | Slovan Liberec | 09:16,0 |
5. | Musilová Tereza, 90 | Jiskra Nový Bor | 09:49,3 |
6. | Horáčková Pavlína, 90 | Slovan Liberec | 09:56,0 |
7. | Brvíková Tereza, 90 | Slovan Liberec | 09:57,7 |
8. | Bláhová Kateřina, 89 | ABK Liberec | 11:39,3 |
9. | Radová lenka, 89 | Jablonné v P. | 13:26,1 |
10. | Straková veronika, 90 | Jablonné v P. | 13:26,1 |
Pořadí | Jméno | Klub | Čas |
---|---|---|---|
1. | Barian Vojtěch, 89 | AC Dukla Praha | 07:48,0 |
2. | Chalupníček Hynek, 90 | Cvikováček Cvikov | 07:50,5 |
3. | Kozler Tomáš, 90 | TJ Rumburk | 07:53,3 |
4. | Širvoník Jan, 89 | ZŠ Lada Č. Lípa | 08:08,1 |
5. | Vrabec Michal, 89 | ABK Liberec | 08:21,0 |
6. | Tauchmann David, 90 | Cvikováček Cvikov | 08:40,3 |
7. | Matoušek Martin, 90 | SK Panda Stráž pod R. | 08:49,5 |
8. | Chýle Jaroslav, 90 | AC Česká Lípa | 09:09,5 |
9. | Láslo Petr, 90 | AC Česká Lípa | 09:42,2 |
10. | Sadílek Jan, 89 | SK ZŠ Jablonné v P. | 09:45,9 |
11. | Nožička Jakub, 90 | Cvikováček Cvikov | 10:05,9 |
12. | Hada Josef, 90 | Jablonné v P. | 11:03,5 |
13. | Svoboda Lukáš, 90 | Jablonné v P. | 11:04,4 |
Pořadí | Jméno | Klub | Čas |
---|---|---|---|
1. | Měchurová Tereza, 88 | AC Česká Lípa | 10:06,5 |
2. | Doškářová Sofie, 88 | AC Česká Lípa | 11:01,9 |
3. | Dráhová Věra, 88 | ABK Liberec | 12:09,1 |
4. | Ajšmanová Kamila, 87 | AC Česká Lípa | 12:59,7 |
5. | Korpová Petra, 88 | Jablonné v P. | 18:17,2 |
Pořadí | Jméno | Klub | Čas |
---|---|---|---|
1. | Valenta Petr, 87 | SK ZŠ Jablonné v P. | 09:22,3 |
2. | Bufka Vojtěch, 88 | AC Česká Lípa | 09:43,2 |
3. | Sviták Stanislav, 88 | AC Česká Lípa | 10:02,4 |
4. | Chlad Jan, 88 | SK ZŠ Jablonné v P. | 11:49,8 |
5. | Kovalev jakub, 88 | SK ZŠ Jablonné v P. | 11:50,1 |
6. | Adamec Martin, 90 | SK Panda Stráž pod R. | 12:56,1 |
Pořadí | Jméno | Klub | Čas |
---|---|---|---|
1. | Čančíková Tereza, 85 | AC Česká Lípa | 25:21,7 |
2. | Vaníčková Eliška, 86 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 29:50,2 |
3. | Vaníčková Lucie, 86 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 29:50,3 |
Pořadí | Jméno | Klub | Čas |
---|---|---|---|
1. | Choděrová Monika, 76 | Nový Bor | 22:22,2 |
2. | Slaměná Ivana, 84 | AC Česká Lípa | 24:04,8 |
3. | Fleglová Jaroslava, 84 | ČZU Jablonné v P. | 27:13,7 |
Pořadí | Jméno | Klub | Čas |
---|---|---|---|
1. | Bufka Zdeněk, 57 | AC Česká Lípa | 19:07,3 |
2. | Malý Jiří, 53 | AC Česká Lípa | 19:15,1 |
3. | Málek Roman, 67 | AC Česká Lípa | 25:34,2 |
4. | Sussner Gustav, 64 | AC Česká Lípa | 25:44,2 |
5. | Karhut Štefan, 37 | TJ Doksy | 27:49,8 |
Pořadí | Jméno | Klub | Čas |
---|---|---|---|
1. | Nohýnková Kateřina | AC Slovan Liberec | 47:46,4 |
2. | Vergeinerová Eva, 62 | Osečná | 52:44,3 |
3. | Lenčová Jana, 69 | Koberovy | 57:16,7 |
4. | Svitáková Alena, 66 | AC Česká Lípa | 58:49,4 |
5. | Bíglová Lenka | TJ Doksy | 59:48,6 |
Pořadí | Jméno | Klub | Čas |
---|---|---|---|
1. | Třešňák Tomáš, 79 | AC Česká Lípa | 36:24,6 |
2. | Lenča Jiří, 66 | AC Česká Lípa | 36:58,2 |
3. | Nemeth Milan, 77 | AC Česká Lípa | 37:06,0 |
4. | Spurný Libor, 85 | AC Česká Lípa | 38:50,5 |
5. | Kysela Vojtěch, 81 | TJ ROB Liberec | 39:20,2 |
6. | Bígl Jaroslav, 72 | TJ Doksy | 42:27,5 |
7. | Horáček Roman, 66 | Lokomotiva Liberec | 43:03,3 |
8. | Kupec Vladimír, 65 | Stráž pod Ralskem | 46:15,1 |
9. | Bálek Patrik, 84 | Stráž pod Ralskem | 50:10,4 |
10. | Kobulnický Martin, 77 | Bardejov | 50:34,3 |
Pořadí | Jméno | Klub | Čas |
---|---|---|---|
1. | Slaměný Oldřich, 52 | AC Česká Lípa | 40:27,9 |
2. | Kocum Miroslav, 45 | Liberec | 43:22,3 |
3. | Černý Michal, 44 | Raspenava | 44:25,5 |
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí
Petr Kopřiva
skjvp@seznam.cz
487 762 544